logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Automatyk/ Elektryk Utrzymania Ruchu

nr referencyjny: EAU/9636
miejsce pracy: Jelcz Laskowice

Obowiązki

  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania form odlewniczych;
  • Realizacja planu przeglądów i remontów;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu;
  • Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie form odlewniczych.

Wymagania

  • Wykształcenie (minimum) zawodowe techniczne (mechatronika, elektronika, automatyka, elektryka);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Docelowo dyspozycyjność do pracy w systemie 4- brygadowym;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • Rozbudowany system premiowy;
  • Jasną ścieżkę kariery oraz możliwości rozwoju;
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów;
  • Zakwaterowanie i pracę w okolicach Wrocławia, miasta o bogatej ofercie kulturalnej, edukacyjnej i rozrywkowej;
  • Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa;
  • Pracę w zgranym zespole – nasi pracownicy cenią sobie atmosferę pracy;
  • Bogaty pakiet benefitów zawierający między innymi: opiekę medyczną, ubezpieczanie na życie;
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy z wybranych kierunków (Strzelin, Oława, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Wrocław);
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Kartę MultiSport.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252

Anna Wojciechowska

Technical Recruiter