logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Business Development Manager

nr referencyjny: DZ/9021
miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki

  • Bieżąca analiza rynku, mająca na celu ustalenie optymalnych kierunków do rozwoju biznesu,
  • Realizacja zadań w obrębie strategii sprzedażowo – marketingowej przedsiębiorstwa,
  • Nawiązywanie oraz podtrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji biznesowych z nowymi, potencjalnymi klientami,
  • Wspieranie oraz wykonywanie działań opartych o strategię Zarządzania Relacjami z Klientem (CRM),
  • Pozyskiwanie klientów poprzez aktywne działania sprzedażowe i marketingowe: tworzenie i utrzymywanie bazy klientów, generowanie zapytań ofertowych, kontakt bezpośredni i telefoniczny z potencjalnymi klientami,
  • Analiza i rejestracja zapytań, wprowadzanie danych do systemu Vendo (dane dotyczące oferty, indeksy klientów, indeksy materiałowe).

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy na systemie CRM m.in. monitorowania aktywności klienckiej i tworzenia bazy danych klientów,
  • Umiejętność określania wpływu otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego przedsiębiorstwa na wielkość sprzedaży,
  • Umiejętność sporządzania raportów zleconych przez bezpośredniego przełożonego lub wymaganych przez klientów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – reprezentowanie firmy podczas spotkań w siedzibie klienta.

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania tego rodzaju pracy.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252