Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Doradca Techniczno - Handlowy ds. systemów WMS - HR Mind
logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Doradca Techniczno – Handlowy ds. systemów WMS

nr referencyjny: DTH/0321
miejsce pracy: Łódź (Home Office)

Obowiązki

  • Doradztwo techniczne w zakresie oprogramowania magazynowego WMS,
  • Identyfikacja potrzeb biznesowych klientów oraz proponowanie oferowanych rozwiązań,
  • Realizacja ustalonego planu sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za zarządzanie całym procesem sprzedaży oraz realizacja osobistych celów sprzedażowych,
  • Rozwój sieci, pozyskiwanie nowych klientów kluczowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • Współpraca z zasobami pomocniczymi (tj. przedsprzedaż, zespół realizacji, kierownictwo) we właściwym czasie, aby zapewnić pomyślny proces sprzedaży,
  • Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie. Tworzenie prognoz sprzedażowych w oparciu o system CRM.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży oprogramowania,
  • Silna wola i energia niezbędna do pozyskania nowych dużych klientów oraz do rozwoju i wzrostu istniejących klientów,
  • Znajomość systemów klasy ERP lub WMS,
  • Znajomość nowoczesnych taktyk sprzedażowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (komunikacja z Centralą firmy),
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Karierę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + adekwatne do wyników pracy premie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w obszarze logistyki magazynowej.
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, komputer, telefon,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Recruitment Coordinator

537 007 850

Karolina Lipińska

Recruitment & Social Media Specialist

575 188 252

Agnieszka Kmita-Skrzypska

Recruitment Specialist

576 187 007