logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

nr referencyjny: EL/3554
miejsce pracy: woj. łódzkie

Obowiązki

  • Diagnozowanie i naprawa awarii elektrycznych i elektronicznych maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych;
  • Rozpoznawanie przyczyn awarii oraz analizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Analiza i kontrola parametrów pracy maszyn i urządzeń;
  • Nadzorowanie i zapewnianie prawidłowej pracy maszyn;
  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych;
  • Zarządzenie procesem wykorzystania części zamiennych maszyn i urządzeń;
  • Realizację planów prewencyjnego Utrzymania Ruchu;
  • Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizację procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, min. średnie (preferowane elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika, elektryka);
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu;
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy, zdolność szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność dobrej pracy w zespole;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego;
  • Znajomość sterowników programowalnych PLC;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy;
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;
  • Udział w pracy zespołów projektowych;
  • Docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych;
  • Opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski;
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników).

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252

Anna Wojciechowska

Technical Recruiter