logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Elektryk Utrzymania Ruchu

nr referencyjny: EUR/0920
miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Usuwanie bieżących awarii;
  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych;
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań;
  • Wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe, o profilu elektryka lub automatyka;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka lub automatyka;
  • Znajomość elektrycznych układów napędowych;
  • Umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych;
  • Uprawnienia SEP;
  • Dyspozycyjność na wypadek nagłych awarii.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wzbogacone o system premiowy;
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i uzyskania dodatkowych uprawnień;
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, fundusz socjalny.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Recruitment Coordinator

537 007 850

Karolina Lipińska

Recruitment & Social Media Specialist

575 188 252

Agnieszka Kmita-Skrzypska

Recruitment Specialist

576 187 007