logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Inżynier Utrzymania Ruchu

nr referencyjny: IUT/5642
miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Obowiązki

  • Czynny udział w rozwoju prewencyjnego utrzymania ruchu;
  • Nadzór nad realizacją prac technicznych;
  • Wdrażanie i rozwój systematycznego rozwiązywania problemów technicznych;
  • Współudział i prowadzenie projektów optymalizacyjnych;
  • Gromadzenie danych i obliczanie wskaźników efektywności (KPIs), a także raportowanie;
  • Standaryzacja procesów utrzymania ruchu;
  • Współpraca przy projektach rozwojowych i modernizacyjnych;
  • Doskonalenie efektywności kosztowej i skuteczności zarządzania procesami danego obszaru.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka);
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy;
  • Umiejętność zarządzania projektami organizacyjnymi i technicznymi;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w szczególności techniczne zwroty, związane z utrzymaniem ruchu);
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Word, MS Excel;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Otwartość, komunikatywność, zaangażowanie;
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia energetyczne dozorowe i eksploatacyjne grupa 1 (powyżej 1 kV), 2, 3.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Jednozmianowy tryb pracy (pon. – pt.);
  • Dobrą atmosferę;
  • Merytoryczne wsparcie przełożonego.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252

Anna Wojciechowska

Technical Recruiter