logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Key Account Manager/Warszawa

nr referencyjny: PK/7623
miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  • Sprzedaż materiałów POS,
  • Rozbudowa portfela klientów w kraju jak i za granicą,
  • Inicjacja projektów – działania pro-aktywne (aktywny udział w kreacji oferowanych produktów),
  • Analiza potrzeb rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • Koordynacja projektów w obrębie posiadanego portfela klientów,
  • Spotkania z klientami (tworzenie długofalowych relacji z klientami), prezentacja oferty produktowej,
  • Tworzenie biznes planów kwartalnych oraz raportowanie ich realizacji,
  • Tworzenie raportów związanych z działalnością rynku oraz konkurencji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży produktów i / lub usług,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość procesów sprzedażowych,
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie oraz poruszania się między nimi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – codzienny kontakt z klientami międzynarodowymi,
  • Dyspozycyjność – wyjazdy krajowe jak i zagraniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość branży POSM oraz procesów technologicznych z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, drewna czy metalu będzie dodatkowy atutem.

Oferujemy

  • Szkolenie wdrażające,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet atrakcyjnych szkoleń, zajęcia językowe, pakiet medyczny,
  • Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny wpisany w politykę personalną firmy,
  • Pracę w dynamicznym zespole, brak monotonii.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252