Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Programista Baz Danych - HR Mind
logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Programista Baz Danych

nr referencyjny: PBD/0321
miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki

  • Zdalne wspieranie istniejących instalacji magazynowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji informatycznych projektów,
  • Wspieranie zespołu wdrożeniowego,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Przygotowanie sprzętu informatycznego,
  • Wsparcie działu sprzedaży podczas prowadzenia rozmów handlowych z klientem,
  • Rozwój i modyfikowanie funkcjonalności istniejącego oprogramowania i aplikacji Systemu Zarządzania Magazynem,
  • Szkolenie użytkowników pod katem korzystania z wdrożonych aplikacji,
  • Sporządzenie raportów z wyników pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Znajomość baz danych Oracle,
  • Znajomość .Net, umiejętność programowania w C#,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość języka technicznego).

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • Dodatkowo płatne dyżury oraz interwencje,
  • Płatną każdą nadgodzinę (jeśli takie się zdarzą),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w obszarze logistyki magazynowej,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Recruitment Coordinator

537 007 850

Karolina Lipińska

Recruitment & Social Media Specialist

575 188 252

Agnieszka Kmita-Skrzypska

Recruitment Specialist

576 187 007