logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

nr referencyjny: KZ/8321
miejsce pracy: Mikołów

Obowiązki

  • Programowanie robotów przemysłowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Uruchomienia, odbiory i asysta przy wdrażaniu zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • Przygotowanie założeń projektowych od strony technicznej,
  • Współpraca z Klientem w zakresie opracowania technicznych rozwiązań projektu.

Wymagania

  • Umiejętność konfigurowania robotów od pierwszego uruchomienia, tworzenia interfejsu z innymi urządzeniami linii produkcyjnej,
  • Znajomość programowania przynajmniej jednego z głównych producentów robotów np.:ABB, KUKA, Fanuc, Comau,
  • Wiedza ogólna dotycząca procesów wykonywanych przez roboty np.: klejenia, zgrzewania, spawania, paletyzacji, innych,
  • Mile widziana wiedza dotycząca standardów programowania poszczególnych producentów samochodów np. VW, Audi, Mercedes, BMW.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w młodym i doświadczonym zespole inżynierskim,
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach,
  • Możliwość awansu,
  • Możliwość samorealizacji w wybranej dziedzinie automatyki,
  • Szkolenia zawodowe w wybranej dziedzinie automatyki,
  • Pakiety ubezpieczeń,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, programator, telefon, samochód itp.),
  • Atrakcyjne pakiety premiowe, uzależnione od efektów pracy,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Praca głównie na terenie PL (wyjazdy tylko celem uruchomienia stanowisk/linii).

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252