Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej - HR Mind
logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej

nr referencyjny: BOK/1120
miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  • Pozyskiwanie zamówień do realizacji.
  • Regularny kontakt telefoniczny z klientami firmy.
  • Przygotowanie planu dnia do realizacji.
  • Wykonywanie telefonów sprzedażowych.
  • Uzupełnianie wewnętrznej dokumentacji przy składaniu zamówienia.
  • Ustalanie terminu i zasad realizacji pozyskanych zamówień.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w branży poligraficznej.
  • Doświadczenie zdobyte w pracy o podobnym charakterze (np. callcenter).
  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.
  • Doświadczanie w pracy z systemami CRM
  • Instynkt i głód sprzedażowy.
  • Determinacja do osiągania rezultatów, nastawienie na osiąganie celów.
  • Komunikatywność, umiejętność wywierania wpływu w procesie sprzedaży.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawą pracę w stabilnej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzupełnione o system premiowy i prowizyjny.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Recruitment Coordinator

537 007 850

Karolina Lipińska

Recruitment & Social Media Specialist

575 188 252

Agnieszka Kmita-Skrzypska

Recruitment Specialist

576 187 007