logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

nr referencyjny: T/9871
miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki

  • Sporządzanie kalkulacji nowych detali,
  • Tworzenie dokumentacji, na podstawie dokumentacji Klienta (dostosowanie do działu produkcyjnego, do maszyn),
  • Sprawdzanie/ kontrolowanie wdrożonej technologii/ elementu na etapie produkcji, pilnowanie norm, rozwiązywanie problemów
  • Wsparcie działu handlowego, udział w delegacjach (wsparcie techniczne),
  • Proponowanie optymalnych dla produkcji rozwiązań,
  • Wsparcie techniczne dla działu technologicznego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC:
    • Laser 2D- cięcie blach;
    • Laser 3D- Tubematic- cięcie rur i profile;
    • WaterJet- cięcie wodą;
    • Punch- lasero-wykrawanie;
  • Doświadczenie w branży związanej z obróbką metali,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, łączenia faktów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość norm ISO dla kolejnictwa.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252