Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Dla kandydata - HR Mind
logo HR MIND
Dla kandydata - Dla kandydata - HR Mind

Drogi Kandydacie!

Z przyjemnością witamy Cię na naszej stronie!

 

 

Jeśli potrzebujesz konsultacji, dotyczącej Twojego życia zawodowego, możesz na nas liczyć.

Nasz zespół przeanalizuje Twoje umiejętności i doświadczenie, zweryfikuje poszczególne kompetencje, a następnie pomożemy Ci w wyborze najlepiej dopasowanej ścieżki kariery.

Zapraszamy Cię również do zapoznania się z naszymi ofertami pracy – może wymarzone stanowisko już na Ciebie czeka?

Jeżeli obawiasz się, że Twoje CV nie przykuje uwagi wymarzonego pracodawcy, wskażemy Ci, w jaki sposób je zbudować. Omówimy z Tobą, co warto w CV zawrzeć, co podkreślić, a czego nie uwzględniać.

Poradzimy także, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, na co zwrócić uwagę, jakie aspekty warto przemyśleć, by Twoje odpowiedzi zainteresowały rozmówcę.

 

Reasumując:

  • Hunt the job – to nasza nowa usługa, polegająca na aktywnym wspieraniu naszych Kandydatów w poszukiwaniu pracy.
    Oferujemy cały pakiet narzędzi, wykorzystywanych przez doświadczonych Head Hunterów HR Mind. Są to:

– pogłębiona analiza Twojego doświadczenia zawodowego, w oparciu o wywiad oraz Twoje CV,

– analiza Twoich sukcesów i porażek zawodowych,

– wyodrębnienie kluczowych kompetencji oraz określenie poziomu ich rozwoju,

– test Gallupa,

– zbudowanie lub modyfikacja Twojego CV,

– stworzenie Twojego wizerunku w mediach typu LinkedIn,

– przygotowanie Cię do Interview (demo rozmowy kwalifikacyjnej z omówieniem sugestii i wniosków),

– przygotowanie bazy firm, spełniających warunki Twojego wymarzonego Pracodawcy.

 

Zapraszamy Cię również do śledzenia naszej działalności na portalach społecznościowych –> Facebook, LinkedIn & Instagram.

Przebieg Procesu Rekrutacji

Direct Search

Docieramy bezpośrednio do Kandydatów z branży, spełniających ściśle określone wymagania Pracodawcy.

Rozmowa wstępna

Podczas rozmowy poznajemy Kandydata, jego umiejętności oraz oczekiwania. Następnie omawiamy oferowane stanowisko oraz profil Pracodawcy.

Technical Interview

Przeprowadzamy z Kandydatem wywiad pogłębiony, pozwalający na zbadanie jego doświadczenia, kompetencji zawodowych i mocnych stron.

Rekomendacja

Przedstawiamy potencjalnemu Pracodawcy naszego Kandydata oraz raport z dotychczas przeprowadzonych rozmów.

Spotkanie z przyszłym Pracodawcą

Organizujemy interview Kandydata i Klienta (Pracodawcy), w terminie dogodnym dla każdej ze stron.

Feedback

Po każdym spotkaniu udzielamy informacji zwrotnej, niezależnie czy jest to zaproszenie Kandydata na kolejny etap, czy podziękowanie za udział w rekrutacji.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 8 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji” Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz ksero dowodu osobistego. Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest HR Mind, z siedzibą w Pabianicach. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych.

oceń nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus augue urna, maximus ac molestie vitae, fringilla in arcu. Sed fermentum velit quis dolor pulvinar, a sodales libero suscipit. Curabitur scelerisque aliquet metus vel fringilla. Donec rhoncus ligula purus, id egestas sapien feugiat malesuada. Maecenas scelerisque, odio sit amet lacinia imperdiet, mauris enim pharetra quam, in congue tortor elit vel mi. Cras risus ante, feugiat a urna convallis, tristique tempus velit. Nullam tempor quam vitae nulla commodo sodales. Suspendisse a nunc efficitur.

Jeśli chcesz się podzielić opinią o nas z innymi Kandydatami, prześlij nam swoje wrażenia z rekrutacji z HR Mind

lub podziel się nimi w social media