logo HR MIND
Dla kandydata - Dla kandydata - HR Mind

drogi kandydacie

Z przyjemnością witamy Cię na naszej stronie.

Jeżeli aktualnie nie szukasz pracy, choć coraz częściej dochodzisz do wniosku, że warto by było coś jednak zmienić w swoim życiu, dobrze trafiłeś. Już dziś zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Zapraszamy również do śledzenia naszych akcji na portalach społecznościowych –> Facebook, LinkedIn & Instagram.

Harmonogram Procesu Rekrutacji

Direct Search

czyli wszelkimi dostępnymi sposobami docieramy do Kandydatów, spełniających wymagania Klienta.

Rozmowa wstępna

pozwalająca na poznanie naszego Kandydata.

Technical Interview

badanie kompetencji zawodowych i zdobytego doświadczenia.

Feedback 1

pierwsza informacja zwrotna dla Kandydata - decyzja dotycząca kolejnych etapów rekrutacji.

Spotkanie z przyszłym Pracodawcą

jedno lub dwa spotkania z przedstawicielami danej firmy.

Feedback 2

finalna informacja zwrotna - decyzja odnośnie zatrudnienia.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 8 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji” Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz ksero dowodu osobistego. Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest HR Mind, z siedzibą w Pabianicach. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych.

oceń nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus augue urna, maximus ac molestie vitae, fringilla in arcu. Sed fermentum velit quis dolor pulvinar, a sodales libero suscipit. Curabitur scelerisque aliquet metus vel fringilla. Donec rhoncus ligula purus, id egestas sapien feugiat malesuada. Maecenas scelerisque, odio sit amet lacinia imperdiet, mauris enim pharetra quam, in congue tortor elit vel mi. Cras risus ante, feugiat a urna convallis, tristique tempus velit. Nullam tempor quam vitae nulla commodo sodales. Suspendisse a nunc efficitur.

Jeśli chcesz się podzielić opinią o nas z innymi Kandydatami, prześlij nam swoje wrażenia z rekrutacji z HR Mind

lub podziel się nimi w social media