Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Automatyk w dziale Serwisu - HR Mind
logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Automatyk w dziale Serwisu

nr referencyjny: ADS/0321
miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki

  • Zdalne rozpoznawanie oraz usuwanie awarii systemów automatycznych,
  • Usuwanie u Klienta usterek i awarii systemów automatycznych,
  • Rejestrowanie oraz analiza zgłoszeń incydentów i błędów dotyczących systemów automatycznych,
  • Współpraca z programistami i analitykami systemów informatycznych,
  • Przeprowadzanie szkoleń operatorów systemów automatycznych oraz pracowników utrzymania ruchu
    w siedzibie Klienta,
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym,
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku automatyka bądź programisty,
  • Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych i automatycznych,
  • Umiejętność programowania systemów automatyki,
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens,
  • Umiejętność parametryzowania falowników Lenze i Sew,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Karierę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Płatne dyżury i nadgodziny,
  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w obszarze logistyki magazynowej,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Recruitment Coordinator

537 007 850

Karolina Lipińska

Recruitment & Social Media Specialist

575 188 252

Agnieszka Kmita-Skrzypska

Recruitment Specialist

576 187 007