logo HR MIND

HR Mind

Direct Search

rekrutacje szyte na miarę

skontaktuj się z nami

HR Mind

Jakość i precyzja

na każdym etapie współpracy

HR Mind

Partnerstwo

i zaufanie

Automatyk- Programista PLC

nr referencyjny: DZ/8901
miejsce pracy: Mikołów

Obowiązki

  • Przygotowywanie oprogramowania z zakresu PLC, HMI,
  • Przygotowanie założeń ofertowych z zakresu automatyki,
  • Parametryzacja czujników bezpieczeństwa i systemów wizyjnych,
  • Uruchomienia i asysta przy wdrażaniu zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • Tworzenie instrukcji dla projektowanych rozwiązań.

Wymagania

  • Praktyczna umiejętność programowania sterowania PLC, HMI,
  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne),
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach,
  • Współpracę w doświadczonym zespole inżynierskim opartą na zasadzie partnerstwa i wzajemnego szacunku,
  • Bogaty system szkoleniowy,
  • Realny wpływ na wybór kierunku kariery zawodowej,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia i umowę o pracę,
  • Przejrzysty system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Benefity socjalne (ubezpieczenie, opieka medyczna, kartę Multisport).

Dagmara Parteka

Technical & Engineering Recruitment, Project Manager

514 012 860

Katarzyna Bartczak

Technical & Engineering Recruiter

537 007 850

Sylwia Bil

575 188 252